Police, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Ślusarz- Monter instalacji przemysłowych

Police i jaworzno

Wynagrodzenie: Stawka - do negocjacji z Kierownikiem &#8211; od 18 -25 zł netto/h

Obowiązki (wszystkiego nie musisz wykonywać &#8211; praca zespołowa):
&#8226; montaż podparć rurociągów, montaż rurociągów, armatury, pomp, zbiorników, kanałów &#8211; stal węglowa, stal stopowa, PP, PE, PVC, TWS,
&#8226; przygotowywanie połączeń spawanych, zgrzewanych, klejonych rurociągów i innych urządzeń
&#8226; zgrzewanie i klejenie rurociągów z tworzyw sztucznych,
&#8226; budowa zbiorników cylindrycznych i graniastych,
&#8226; prefabrykacja elementów rurociągów oraz kanałów okrągłych i graniastych: prostki, kolana, trójniki, czwórniki i inne kształtki,
&#8226; prefabrykacja nośnych konstrukcji stalowych, podparć i podwieszeń rurociągów.

Zapewniamy:
&#8226; zatrudnienie na umowie o pracę,
&#8226; praca jednozmianowa od pn-pt po 10 h,
&#8226; wypłata do 10-go każdego miesiąca,
&#8226; wolne weekendy,
&#8226; mogą zdarzyć się delegacji,
&#8226; nieodpłatne zakwaterowanie - dla tych, którzy nie są z okolic,
&#8226; narzędzia i odzież.

Wymagamy:
&#8226; doświadczenia na ww. stanowisku,
&#8226; czytania rysunku technicznego,
&#8226; umiejętności prefabrykacji i/lub montażu rurociągów i/lub zbiorników i/lub zgrzewanie rurociągów PE i PP,
&#8226; samodzielności,
&#8226; uczciwości i odpowiedzialności.

Siedziba firmy w Jaworznie.

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj, dzwoń, pisz sms o treści &#8222;ślusarz-monter Jaworzno&#8221;
na numer 518-200-962
prześlij swoje CV na e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Numer wpisu do rejestru 13471

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Pazdziernik, 2020  10:45

Identyfikator: 690693

Wyświetleń: 1536